Enerji Ag-Og Montaj Proje Grubu
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Enerji AG-OG Montaj Proje Grubu
Enerji AG-OG Montaj Proje Grubu

Grubumuz bünyesindeki Proje Enerji Grubu, firmalarımızın yapımını üstlendiği GSM Baz İstasyonu Projesinin gerektirdiği her türlü enerji proje ve taahhüt işleri hizmetini başarıyla gerçekleştirmektedir. Bu amaçla, projelerin yer ve özelliğine göre, her türlü tesisat ve işçilik ile, elektrik projelerinin TEDAŞ Abonelik işlemlerini takip hizmetlerini vermektedir. Verilen hizmetler elektriksel konu başlıkları ile özetlenirse,
Bunlar: 
1- Orta Gerilim, enerji nakil hattı montajları yapımı ve proje çizimi
2- Alçak Gerilim, nakil hat montaj ve proje çizimi
3- Enerji Tesisatları, Proje Çizimi ve montajı 
4- Yer altı kablosu işleri (Çelik zırhlı 4*6, 4*10, 4*16, 4*25, 4*35)
5- Direk tipi Trafo merkezleri,
6- Her türlü Enerji Direği montajı ( Demir, kaynaklı, cıvatalı, Beton, Ağaç, Konsol, travers, potans, Galvaniz )
7- Elektronik / mekanik sayaç bağlantıları ve test devreye alınması. 
8-Yapılan işin ilgili kurum kabulleri devir ve teslimi.
Enerjinin alınacak yer ve taşınacağı güzergah ( 3. şahıslar, çevre, maliyet, çabukluk v.b. kriterlerle ) açısından en uygun çalışma koşulları sağlanmaktadır. Firmamız tüm bu çalışmalarımızda, yerel yönetimler, mülki amirler, mülkiyet sahipleri v.b. 3. şahıslarla son derece olumlu ilişkiler içerisinde çalışılmaktadır. Orta Gerilimde, emniyetli manevra ve fiziki bağlantılarla, gerekli hallerde, O.G mülkiyeti Trafolu müşteriye ait olan yerlerde, hukuki ( Noter onaylı muvaffakatname v.b. ) süreç takibi ve en uygun koşullarda tüm elektrik ve yardımcı malzemelerin temin ve tedariği grubumuzun verdiği hizmetlerdendir. 
Kurulduğumuz günden bugüne, (2006 yılı sonuna kadar) toplam 915 adet GSM baz istasyonu Elektrik Projesi, Aboneliği ve tesisi yapımı başarıyla gerçekleştirilmiştir. Bunlardan 33 tanesi Orta Gerilim Direk Tipi Trafolu Enerji Nakil Hatlı , 350 adeti Alçak Gerilim direkli tesisler ( Alüminyum iletkenli veya ALPEK kablolu A.G. E.N.Hattı) ve geri kalan yaklaşık 429 adedi ise Bina içi kofradan bağlantılı tesisatlardır. Bunlar da kendi aralarında yer altı kablolu veya bina içi (sıva altı/üstü) elektrik tesisleri olarak ayrılmaktadır. Moldova, Kıbrıs, Kazakistan‘daki yurtdışı çalışmalarında ise, bölgesel teknik ekiplerle işbirliği içerisinde yurtdışı deneyimi kazanılmıştır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın