Seperasyon Montajı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Seperasyon Montajı
Seperasyon Montajı

Bünyemizde yer alan inşaat grubumuz, çalışmalarımız gözetiminde, kalifiyeli inşaat ve demir ustaları ile istendiğinde bina üzeri oda ve bölme işlerini de yapabilecek yapıdadır. Özdemir Şirketler Grubu içinde yer alan Seperasyon İmalat Grubumuz; yapılan işi gereği konulan standartlar çerçevesinde müşterilerimizin kalite ve miktar beklentilerine karşılık vermek amacı ile imalat yapmaktadır. Seperasyonlar GSM Baz İstasyonlarının kurulum aşamasında, konteynerlerin sığmadığı veya ağır geldiği çatı arası, teras, bodrum gibi yerlerde kullanılmak üzere imal edilmektedir.
Firmamız seperasyon imalat ve montaj işini de müşterimizin talepleri doğrultusunda büyük bir ciddiyetle ele almış olup, ekibini ve imalatını kendi bünyesinde barındırmaktadır. Mevcut haliyle günde üç seperasyon üretebilecek durumda olan imalat ekibimiz, bu sayıyı ihtiyaç halinde arttırılabilmektedir. Firmamızın üretim yerinde yapılan seperasyon imalatlarının sevk ve montajı firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Seperasyon imalatımızda kullanılan malzeme işverenin istediği teknik özellikler sağlanarak, firmamızca piyasadan temin edilerek imalat yapılmaktadır. Hareket kabiliyeti yüksek olan ekibimiz, farklı projelerde ihtiyaç duyulan imalatları da karşılayabilecek esneklikteyiz.Firmamız bu güne kadar ülkemizin Güney Marmara ve Ege bölgesi dahil olmak üzere ( İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmir, Sakarya ve Kocaeli ) ve, K.K.T.C' de seperasyon imalatı ve montajını başarıyla tamamlamıştır.

2006 yılından itibaren müşterilerimiz seperasyon siparişlerini tek bir firma üzerinde topladığı için imalat yapmamaktadır. Firmamız ekipman ve deneyimli personeli kendi bünyesinde istihdam ederek montajlarını yapabilmektedir. 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın