Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
RBS-RF Montajı

RBS-RF Montajı

1995 yılından başlayarak 2006 yılı sonu itibari ile halen devam edilen çalışmalarımızda , Ericsson sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemleri ve kullanılan ekipmanları çok iyi tanıyan saha teknik personelimiz, sistem montajlarında gerekli olan ekipmanımız ile desteklenmektedir. Bu yeterlilikler işin kalitesini ve hızını yükseltmekte ve beklentilere karşılık verebilmektedir.

Klima Montajı

Klima Montajı

Firmamız 1998 yılı Eylül ayından itibaren Ericsson anahtar teslim işlerde Klima Montajlarınıda yapmaya başlamıştır. Bu süreç ile birlikte Baz istasyonların sistem odalarının soğutulmasında gerekli olan klimaların satış ve montajlarını da RBS işlerinin paralelinde yapmaya başlamıştır.

Transmisyon Onair Montajı

Transmisyon Onair Montajı

Firmamız transmisyon on-air alanındaki çalışmalarına 2000 yılında başlamış ve departmanında bulunan mühendis, teknisyen ve tekniker arkadaşlarımızla birlikte işin standartlarına uygun kalite bilinci ile kısa zamanda bir çok projede transmisyonun tamamlanması ile istasyonları on-air etmiştir.

Kiralama Grubu

Kiralama Grubu

Kiralama Grubumuz 2000 –2001 yıllarında faaliyet göstermiştir. Firmamız bünyesinde kiralama departmanında görevli 2 adet personelimiz bulunmaktadır. İşveren firma tarafından, yaklaşık olarak verilen koordinatlar doğrultusunda, montaja uygun yerler bulunarak kiralama işlemi için gerekli bağlantılar ilgili kişiler ile sağlanır.

Enerji AG-OG Montaj Proje Grubu

Enerji AG-OG Montaj Proje Grubu

Grubumuz bünyesindeki Proje Enerji Grubu, firmalarımızın yapımını üstlendiği GSM Baz İstasyonu Projesinin gerektirdiği her türlü enerji proje ve taahhüt işleri hizmetini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Survey - TK Proje Grubu

Survey - TK Proje Grubu

2002 yılı içinde işveren firmalarda yapılmakta olan survey çalışmalarına destek olmak amacıyla, Firmamız bünyesinde de survey çalışmalaları başlatılmıştır. Bu amaçla firma kadrosuna katılan survey personel i gerekli ekipmanların teminiyle çalışmalarına başlamıştır.

Kule Montajı

Kule Montajı

Firmamız, işverenimiz ERİCSSON‘ nun KKTC’deki kule işlerinde anahtar teslim site yapımında birçok kule montajında başarılı çalışmalar yapmıştır. Gerek kendi bünyemizde yer alan kule ekibimiz ve gerekse yeterlilik verdiğimiz taşeron montaj ekipleri ile istenen işler zamanında ve eksiksiz olarak tamamlanarak iş teslimi yapılmıştır.

Seperasyon Montajı

Seperasyon Montajı

Bünyemizde yer alan inşaat grubumuz, çalışmalarımız gözetiminde, kalifiyeli inşaat ve demir ustaları ile istendiğinde bina üzeri oda ve bölme işlerini de yapabilecek yapıdadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın